Niečo o značke - Varley

Kategórie
 
 
 
 
 

Niečo o značke - Varley

Značka Varley patrí medzi prvú v oblasti životného štýlu, ktorá sa zaviazala k vytvoreniu technicky inovatívneho oblečenia pre moderné ženy.

 

Jej dizajn tvorí spojenie londýnskej kozmopolitnej elegancie s aktívnym životným štýlom L.A. Značku založila mladá Lara Mead v Londýne za pomoci jej manžela. Lara je vášnivou športovkyňou a cítila sa veľmi obmedzene, keď nosila len čierne tréningové legíny. Chcela také, ktoré by sa mohli premeniť z jej života pred telocvičňou, do telocvične a po tréningu.

 

Nápad vytvorenia novej značky vznikol počas ich spoločnej dovolenky v USA, ktorá ich inšpirovala vytvoriť líniu, kde sa móda stretáva s funkčnosťou. Od iných značiek sa odlišuje inováciami, výkonnosťou, kvalitou produktov a riešením problémov moderného športovca. Forma a funkcia každého dielu musí podporovať multi-tasking životný štýl. Teda okrem toho, že sú nádherné a pohodlné, treba vyzdvihnúť ich využiteľnosť – kúsky obsahujú skryté vrecká na telefón, kľúče, či dierky pre slúchadlá.

Varley ponúka širokú škálu extra luxusných kúskov – jemné, ale odolné materiály, neutrálne farby, zaujímavé vzory a nadčasové strihy ku ktorým sa máte potrebu vraciať znovu a znovu. Počas cvičenia alebo behu sú pohodlné, pričom ženám dodajú eleganciu a štýl.

 

Jednotlivé kúsky sú navrhované tak rafinovane, aby vyhovovali moderným ženám. Za nás je to určite „must have“ značka každej modernej aktívnej ženy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia